w11 i detektywi

Temat: Ubezpieczenie PZU ŻYCIE
Pozdrawiam . Mam takie pytanie odnośnie ubezpieczenia.
Mianowicie : jestem funkcjonariuszem PSP jestem ubezpieczony W PZU życie SA – oferta ubezpieczenia dla pracowników ,funkcjonariuszy ,oraz współmałżonków i pełnoletnich dzieci pracowników i funkcjonariuszyOferta ta daje możliwość wypłacenia za pobyt szpitalu w różnych opcjach dla tego jest moje pytanie Brzmi ..
1.Czy za pobyt w szpitalu Jeleniej Górze (cieplice) leczenie Nerwicy należy mi się wypłacenie ubezpieczenia za pobyt w szpitalu ?
2. Czy zapis w którym jest mowa o LSGP32 http://www.univ.gda.pl/pl...GP32_7920-2.pdf ,Który przytoczę :§ 19
1. PZU życie SA nie ponosi odpowiedzialności z tytułu pobytu w szpitalu,
który rozpoczyna się przed początkiem odpowiedzialności PZU życie SA
w stosunku do ubezpieczonego lub konieczność którego powstała:1,2,3 itd.aż do ..
-8) w wyniku padaczki, z wyłączeniem padaczki objawowej będącej
objawem innej choroby, oraz wszelkich zaburzeń psychicznych,
zaburzeń zachowania, nerwic i uzależnień...
Czy ten zapis ? Upoważnia PZU do wypłacenia mi należnego odszkodowania , nie ukrywam że tel. zostałem poinformowany że nie należny mi się za pobyt w szpitalu jeleniej górze z powodu nerwicy .. Umowa : http://www.straz.gov.pl/d...ozarna_2008.pdf

Muszę przyznać że nie bardzo kapuję o czym chodzi w tym punkcie 8 możecie mi w tym pomóc .Bardzo zależny mi na wyjaśnieniu tej w sprawy .Dziękuje za każdą pomoc.
Źródło: darmoweprawo.pl/viewtopic.php?t=397